Kręcimy kilometry dla Gminy Trzemeszno!
Pierwszy Dzień Wiosny to nie tylko czas na powitanie cieplejszych dni , ale także start Treningu do Rowerowej Stolicy Polski 2026! Od 21 marca do 21 maja zbieramy siły i kilometry, aby w czerwcu zawalczyć o Puchar Rowerowej Stolicy Polski!
Co zyskasz, dołączając do treningu?
- Poznasz zasady rywalizacji i przetestujesz aplikację Aktywne Miasta
- Przygotujesz organizm do intensywnej jazdy, zmniejszając ryzyko kontuzji
- Spędzisz aktywnie czas na świeżym powietrzu i poprawisz kondycję
Jak dołączyć?
1. Pobierz aplikację Aktywne Miasta
2. Wybierz zakładkę "Rywalizacje", a następnie "Trening Rowerowej Stolicy Polski 2026 – dla Gmin"
3. Wskaż Gminę Trzemeszno jako swoją drużynę
4. Wybierz grupę lub załóż własną i ruszaj na trasę z przyjaciółmi!
Do zobaczenia na trasie!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!