Koła Gospodyń Wiejskich – zapraszamy na szkolenie w Trzemesznie!
Szkolenie dla Kół Gospodyń Wiejskich w Trzemesznie
Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Gnieźnie we współpracy z Burmistrzem Trzemeszna zaprasza członków Kół Gospodyń Wiejskich na spotkanie szkoleniowo-warsztatowe, które odbędzie się 22 czerwca 2026 roku o godz. 17.00 w Domu Kultury w Trzemesznie.
Spotkanie będzie okazją do zdobycia praktycznej wiedzy dotyczącej bieżącej działalności KGW, wymiany doświadczeń oraz poznania nowych narzędzi i inspiracji, które mogą być wykorzystane w codziennej pracy kół.
W programie przewidziano:
szkolenie dotyczące statutu oraz elektronicznych wniosków do ARiMR,
prelekcję na temat zdrowego przygotowywania tradycyjnych potraw,
prezentację możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji i mediów społecznościowych w działalności KGW,
warsztaty florystyczne poświęcone aranżacji stoisk i dekoracji kwiatowych.
Zgłoszenia przyjmowane są do 15 czerwca 2026 roku. Liczbę uczestników z danego Koła Gospodyń Wiejskich należy przesłać w wiadomości SMS pod numer 572 575 153.
Serdecznie zapraszamy przedstawicieli wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Trzemeszno do udziału w spotkaniu. Będzie to doskonała okazja do zdobycia nowych umiejętności, poznania ciekawych rozwiązań oraz integracji środowiska KGW.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!