Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 14 lipca 2024
Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
pochmurno
10°C

Fundacja "Nasza wieś" zrealizowała kolejny projekt

Ocena 0/5

 

Fundacja "Nasza wieś" zrealizowała dwu etapowy projekt pn." Wielkanocne rękodzieło w Szreniawie". W I części projektu seniorzy wzięli udział w Jarmarku Wielkanocnym, który odbył się w Muzeum Narodowym Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie, a w drugim etapie  seniorzy zwiedzili Arboretum w Kórniku i pałac w Rogalinie. 

 Uczestniczenie w jarmarku umożliwiło seniorom wzięcie udziału w różnych warsztatach, które odbywały się na poszczególnych stoiskach. Uczestnicy wycieczki mogli podziwiać przepiękne i misternie wykonane rękodzieła, które w przeszłości wykonywali także ich rodzice czy dziadkowie. 

Niezapomnianych wrażeń dostarczyły seniorom wizyty w Arboretum w Kórniku i w pałacu w Rogalinie. Przepięknie kwitnące i pachnące kwiaty, takie  jak, azalie czy różaneczniki oraz inne krzewy zachwyciły trzemesznian. Podobnie jak piękny ogród w stylu francuskim oraz w stylu angielskim, a w nim wiekowe dęby "Lech", "Czech" i " Rus", które dzięki wysiłkowi wielu ludzi są nadal wizytówką Rogalina.  Seniorzy wracali może troszeczkę zmęczeni, ale wszyscy byli zadowoleni.

Prezes fund. "Nasza wieś" 

E.K. Mądra

 

 Projekt dofinansowany przez gm. Trzemeszno w ramach konkursu " Działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym”.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.