Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 20 maja 2024
Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
pochmurno
10°C

Ferie z Fundacją "Nasza Wieś"

Ocena 0/5

Fundacja „Nasza wieś” podczas zimowych ferii zrealizowała dwa projekty dofinasowane przez Gminę Trzemeszno w ramach konkursu Organizacja wypoczynku zimowego dla dzieci i młodzieży z terenu miasta i gminy Trzemeszno. 

Podczas pierwszego z nich pn. „Patriotyczne ferie”, grupa wyjechała do Poznania, gdzie zwiedzili Muzeum Powstania Wielkopolskiego oraz Muzeum Pyry Poznańskiej, uczestnicząc w warsztatach, które zakończyły się skosztowaniem przysmaku Wielkopolan. Następnie wszyscy udali si do Palmiarni, gdzie poznali ciekawe rośliny – ich występowanie, walory smakowe i zapachowe. Nie zabrakło również odwiedzin u poznańskich koziołków. 

Drugi projekt pn. „Aktywne ferie” zawiódł uczestników do Stolicy Experymentu, do Gniezna.  Tam, podczas warsztatów, przy pomocy magicznego długopisu 3D powstały najróżniejsze figurki, kwiaty, zwierzątka. Kolejnym miejscem aktywności była kręgielnia.  Emocje udzieliły się zarówno tym najmłodszym, jak i tym trochę starszym.

Prezes fundacji p. Eleonora Mądra dziękuje wszystkim uczestnikom wyjazdów za wspaniała atmosferę, a sponsorom za pomoc w organizacji wypoczynku.

 

Galeria zdjęć

Młodzież podczas przyprawiania ziemniaków. Młodzież w muzeum. Przewodnik wskazuje na jeden z eksponatów. Młodzież wśród roślin w palmiarni. Pani przewodnik opowiada o jednej z roślin. Dwie dziewczyny tworzą coś magicznym długopisem. Nad nimi stoi prowadząca zajęcia.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.