Poprawa jakości wody
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gnieźnie poinformował o poprawie jakości mikrobiologicznej wody dostarczanej przez wodociąg miejski Trzemeszno. Przeprowadzone badania potwierdziły, że woda spełnia wymagania mikrobiologiczne dla wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.
W związku z powyższym woda z wodociągu miejskiego Trzemeszno nadaje się do picia oraz do wszystkich potrzeb gospodarczych.
Komunikat dotyczy odbiorców zaopatrywanych przez wodociąg miejski Trzemeszno, obejmujący miejscowości:
Trzemeszno, Zieleń, Wymysłowo, Rudki, Popielewo, Ostrowite, Niewolno, Święte, Miaty, Lubiń, Kozłówko, Kozłowo, Jerzykowo, Bystrzyca, Cytrynowo, Brzozówiec oraz Bieślin.
Informacja obowiązuje do czasu wydania kolejnego komunikatu przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gnieźnie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!