Gmina Trzemeszno

Poprawa jakości wody

Ocena 0/5

Komunikat-dot--wodociągu-miejskiego-Trzemeszno-03-06-2026 

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gnieźnie poinformował o poprawie jakości mikrobiologicznej wody dostarczanej przez wodociąg miejski Trzemeszno. Przeprowadzone badania potwierdziły, że woda spełnia wymagania mikrobiologiczne dla wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

W związku z powyższym woda z wodociągu miejskiego Trzemeszno nadaje się do picia oraz do wszystkich potrzeb gospodarczych.

Komunikat dotyczy odbiorców zaopatrywanych przez wodociąg miejski Trzemeszno, obejmujący miejscowości:

Trzemeszno, Zieleń, Wymysłowo, Rudki, Popielewo, Ostrowite, Niewolno, Święte, Miaty, Lubiń, Kozłówko, Kozłowo, Jerzykowo, Bystrzyca, Cytrynowo, Brzozówiec oraz Bieślin.

Informacja obowiązuje do czasu wydania kolejnego komunikatu przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gnieźnie.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności