Gmina Trzemeszno

Od 1 grudnia A2 i A4 z e-TOLL bez szlabanów

Ocena 0/5

Kierowco!

Teraz państwowymi odcinkami autostrad A2 (Stryków-Konin)A4 (Wrocław-Sośnica) przejedziesz bez szlabanów.

Od 1 grudnia nie ma już bramek manualnego poboru opłat, a za przejazd można zapłacić na kilka sposobów:

·         kupując przed podróżą e-bilet autostradowy:

o   w aplikacji e-TOLL PL BILET,

o   w aplikacjach partnerów systemu e-TOLL: mPay, Autopay, Spark – na bieżąco aktualizowana lista partnerów wraz z linkami do aplikacji dostępna jest na stronie etoll.gov.pl,

o   w stacjonarnej sieci sprzedaży na stacjach Orlen – aktualna lista stacji na których kupisz bilet w serwisie etoll.gov.pl,

·         korzystając w trakcie podróży z aplikacji e-TOLL PL.

Dowiedz się więcej:

Od 1 grudnia Nowy System Poboru Opłat Autostradowych #eTOLL – animacja informacyjna [YouTube]

Jak zarejestrować się w aplikacji e-TOLL PL – instrukcja [YouTube]

Jak rozpocząć przejazd płatny w aplikacji e-TOLL PL – instrukcja [YouTube]

Najnowsze informacje i aktualności na oficjalnej stronie systemu e-TOLL: etoll.gov.pl

 

Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności