Gmina Trzemeszno

WAŻNE! Targowisko miejskie w Trzemesznie - 27.03.2020 r.

Ocena 0/5

Urząd Miejski Trzemeszna informuje, że po rozmowie z Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Gnieźnie targowisko miejskie w Trzemesznie nadal będzie funkcjonowało.

Z uwagi jednak na panującą sytuację epidemiologiczną w kraju związaną z rosnącym ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie zarówno targujących, jak i kupujących prosimy o bezwzględne stosowanie się do wytycznych stacji sanitarno-epidemiologicznych, w szczególności:

  • zachowanie bezpiecznej odległości klient-klient, klient-sprzedawca (min. 1,5 m),
  • zachowania higieny rąk i zabezpieczania przed kaszlem, 
  • ograniczenia bliskiego kontaktu z każdą osobą , która ma objawy chorobowe.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności