Gmina Trzemeszno

Trzemeszeńscy plastycy o swoim mieście

Ocena 0/5

Trzemeszeńscy plastycy o swoim mieście, czyli "Trzemeszno jak malowane". Od najbliższego poniedziałku zapraszamy do obejrzenia wystawy obrazów, których autorami są Trzemesznianie: Mariusz Adamczyk, Oliwia Balcerek, Małgorzata van Brenk, Krzysztof Buczyński, Janina Henkel, Irena Karczewska, Mateusz Kmiecikowski, Marceli Konieczny, Marek Kuligowski, Łukasz Stopczyński, Aleksandra Sosnowska, Weronika Wiśniewska, Zbigniew Witryk. Różne spojrzenia, wrażliwości, plastyczne doświadczenia połączył jeden temat - Trzemeszno. Wystawę można oglądać w sali "na piętrze" Domu Kultury w Trzemesznie w dniach 28 września-23 października 2020 r. Zapraszają: Gmina Trzemeszno i Dom Kultury w Trzemesznie.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności