Gmina Trzemeszno

Świętujemy, że mamy Niepodległą!

Ocena 0/5

Gminne obchody Narodowego Święta Niepodleglości w Trzemesznie - fotorelacja.

Galeria zdjęć

Poczty sztandarowe w bazylice trzemeszeńskiej podczas mszy św. w intencji Ojczyzny Uczestnicy mszy św. w intencji Ojczyzny Uczniowie SP nr w Trzemesznie podczas programu "Z historią Trzemeszna w tle" Delegacje składają kwiaty w miejscach pamięci narodowej Uczestnicy uroczystości na cmentarzu Delegacje składają kwiaty w miejscach pamięci narodowej Plenerowa wystawa "Oblicza Niepodległości"
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności