Gmina Trzemeszno

Sukcesy trzemeszeńskich karateków

Ocena 0/5
W dniu 26 września 2020 roku odbył się XVII Turniej Eliminacyjny do Pucharu Polski i Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym. Brały w nim udział kluby karate z Poznania, Lusowa, Gniezna, Piły, Włocławka, Zielonej Góry, Brześć Kujawski oraz Wrześni.
Młodzi karatecy należący do AKT Samuraj Gniezno - sekcja Trzemeszno, opuścili turniej z pucharami i medalami:
Wiktoria Nowicka 1 miejsce w konkurencji kata dziewcząt  14-15 lat
                                       4 miejsce w konkurencji kumite dziewcząt 14-15 lat   (4 kyu)
Aleksandra Arczewska 1 miejsce w konkurencji kata dziewcząt 13-15
                                                  3 miejsce w konkurencji kumite dziewcząt 14-15 (5 kyu)
Sonia Nowicka 2 miejsce w konkurencji kumite dziewcząt 10-11 lat
                                 3 miejsce w konkurencji kata dziewcząt 10-11 lat (7 kyu)
Dominika Oleksy 2 miejsce w konkurencji kata dziewcząt 13-14 lat (7 kyu)
Marcelina Ciesielska 3 miejsce w konkurencji kata dziewcząt 13-14 lat (6 kyu)
Nikodem Tomczak 3 miejsce w konkurencji kihon dzieci 8-9 lat (9 kyu)
GRATULUJEMY!

Galeria zdjęć

20200926_111924 20200926_112927 20200926_120047
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności