Gmina Trzemeszno

Spotkanie opłatkowe u Diabetyków

Ocena 0/5

Święta Bożego Narodzenia to czas spotkań opłatkowych.

Takie właśnie spotkanie zostało zorganizowane w czwartek 14 grudnia 2023 r. przez członków Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Koło w Trzemesznie.

W tej świątecznej uroczystości poprowadzonej przez Prezes Koła Marię Głowacką udział wzięli: Wiceburmistrz Dariusz Jankowski, pracownicy Urzędu Miejskiego Trzemeszna Joanna StejakowskaEdyta Kubiak oraz członkowie Stowarzyszenia.

Uroczystość przebiegła w świątecznej i miłej atmosferze, którą uświetniła Pani Janina Kachniarz swoimi wierszami oraz wspólnym śpiewaniem kolęd.

Galeria zdjęć

Widok na salę, gdzie przy stołach siedzą członkowie stowarzyszenia. Na stołach białe obrusy i zastawa. Diabetycy podczas dzielenia się opłatkiem Starsza kobieta stoi i recuyuje wiersz. Po bokach siedzą inni uczestnicy spotkania.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności