Gmina Trzemeszno

„Smacznie, zdrowo i bezpiecznie – Sanepid i ARiMR dla KGW”

Ocena 0/5

Już 11 marca 2026 r. w Gnieźnie odbędzie się spotkanie „Smacznie, zdrowo i bezpiecznie – Sanepid i ARiMR dla KGW”.

To wyjątkowa okazja, by:
- poszerzyć wiedzę o bezpieczeństwie żywności
- dowiedzieć się więcej o wymaganiach sanitarnych
- poznać możliwości wsparcia dla KGW oferowane przez ARiMR
- zadać pytania ekspertom.

Spotkanie skierowane jest do członkiń i członków Kół Gospodyń Wiejskich oraz wszystkich zainteresowanych tematyką bezpiecznej produkcji i sprzedaży żywności.

Miejsce: Centrum Kultury eSTeDe Gniezno
Termin: 11 marca 2026 r. godz. 11:00 - 13:00

Zapisy do 6 marca 2026 r. tel. 61 424 66 85 lub 424 07 21, mail: wydzial.ism@powiat-gniezno.pl

Organizatorem wydarzenia jest Starostwo Powiatowe w Gnieźnie.

Plakat

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności