Gmina Trzemeszno

Podziękowanie dla uczniów i nauczycieli SP nr 1 w Trzemesznie

Ocena 0/5

Wielkie podziękowania dla uczniów, dyrekcji i nauczycieli Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Kilińskiego w Trzemesznie, samorządu uczniowskiego i jego opiekuna Pana Łukasza Zalewskiego za zorganizowanie zbiórki karmy dla bezdomnych zwierząt z terenu gminy Trzemeszno.

DZIĘKUJEMY  Jesteście WIELCY!!!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności