Gmina Trzemeszno

Podsumowanie V Młodzieżowego turnieju piłki nożnej sołectw gminy Trzemeszno

Ocena 0/5

W minioną niedzielę na boisku w Niewolnie nastąpiło podsumowanie V Młodzieżowego turnieju piłki nożnej sołectw gminy Trzemeszno. Cykl składał się z dwóch turniejów, które odbyły się w sierpniu na boiskach w Bieślinie i Niewolnie. 48 młodych zawodników (wiek do 15 lat) utworzyło 4 drużyny: WKS, Niewolno, ACF Rudki oraz Zieleń-Bieślin. W pierwszym turnieju bezkonkurencyjna drużyną był ACF Rudki, która nie przegrała żadnego spotkania i uplasowała się w tabeli głównej z kompletem pkt. W pozostałych drużynach, które miały po dwie porażki oraz jednym zwycięstwie o miejscu w turnieju rozstrzygała mała tabela.

Podczas turnieju w Niewolnie gospodarze powtórzyli sukces ACF Rudki, tym razem to oni zdobyli komplet punktów i  pierwsze miejsce w turnieju. Mimo wszystko w całej klasyfikacji jako pierwsi na podium stanęli zawodnicy ACF Rudek.

Wyróżnienia indywidualne:

Szymon Pietras WKS, Mateusz Dziel Niewolno, Gabriel Dalewski ACF Rudki

Statuetki:

Najlepszy bramkarz: Dominik Witkowski ACF Rudki

Najlepszy zawodnik: Kacper Banasik Zieleń-Bieślin

Król strzelców: Sebastian Graczyk WKS

WYNIKI:

Bieślin: 

WKS – Zieleń-Bieślin 4:0

Niewolno – ACF Rudki 1:2

Zieleń-Bieślin – Niewolno 3:2

ACF Rudki – WKS 3:1

Zieleń-Bieślin – ACF Rudki 1:7

WKS – Niewolno 1:3

Niewolno:

Niewolno – WKS 3:2

ACF Rudki – Zieleń-Bieślin 1:0

WKS – ACF Rudki 1:1

Zieleń-Bieślin – Niewolno 1:5

ACF Rudki – Niewolno 0:2

Zieleń-Bieślin – WKS 1:1

Organizatorzy: OSIR W TRZEMESZNIE, GMINA TRZEMESZNO, SOŁECTWA ZIELEŃ-BIEŚLIN, NIEWOLNO
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności