Serdeczne zapraszamy 11 listopada do udziału w obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Zachęcamy mieszkańców do wywieszenia w tym dniu flag narodowych, bądźmy dumni z Naszej Ojczyzny!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!