Gmina Trzemeszno

Dzień Pracownika Samorządowego

Ocena 0/5

Szanowni Państwo,
Pracownicy Samorządowi,

z okazji Dnia Pracownika Samorządowego składam Państwu serdeczne podziękowania za codzienną pracę, zaangażowanie oraz odpowiedzialność w realizacji zadań na rzecz naszej lokalnej społeczności.

To właśnie dzięki Państwa profesjonalizmowi, życzliwości i oddaniu samorząd może skutecznie służyć mieszkańcom oraz odpowiadać na ich potrzeby. Każdego dnia współtworzą Państwo sprawnie funkcjonujący urząd i instytucje samorządowe, budując zaufanie mieszkańców do samorządu lokalnego.

Życzę Państwu satysfakcji z wykonywanej pracy, wielu sukcesów zawodowych, wytrwałości w podejmowaniu nowych wyzwań, a także zdrowia, pomyślności i wszelkiej osobistej radości.

Dziękuję za Państwa codzienny trud i wkład w rozwój naszej gminy.

                                                                                                                                                 Z wyrazami szacunku

                                                                                                                                                Kacper Lipiński
                                                                                                                                            Burmistrz Trzemeszna

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności