Gmina Trzemeszno

Docenieni i nagrodzeni. Medale dla nauczycieli z SP nr 2 w Trzemesznie

Ocena 0/5

22 i 25 października w Kuratorium Oświaty w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie  medali i odznaczeń dla pracowników oświaty.

W tym roku Medal Komisji Edukacji Narodowej, nadawany za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania przez Ministra Edukacji otrzymała Iwona Łaniecka -v. Gierschewski, wieloletnia  nauczycielka języka polskiego i rosyjskiego w trzemeszeńskich szkołach, obecnie pracująca w Szkole Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie.

Natomiast Piotr Kubiak,  nauczyciel biologii, przyrody i informatyki w tejże szkole, otrzymał Medal Srebrny za Długoletnią Służbę, nadawany za wzorową i sumienną  pracę w służbie państwowej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Nagrody wręczali: kurator oświaty p. Robert Gaweł, wicekurator oświaty p. Aleksandra Kuź oraz wojewoda wielkopolski p. Michał Zieliński.

Galeria zdjęć

Piotr Kubiak pozuje z medalem na tle baneru kuratorium oraz flag Polski i UE Iwona Łaniecka pozuje z medalem na tle baneru kuratorium oraz flag Polski UE
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności