Gmina Trzemeszno

2 zawodniczki AKT Samuraj Gniezno wystąpią na ME w Rimini

Ocena 0/5

Miło jest nam poinformować, że 2 zawodniczki Akademii Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno: Aleksandra Politowicz i Wiktoria Łuczyńska w dniach 19-24 października 2022 roku wystartują w Reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy Karate Fudokan we Włoszech w Rimini. Ola wystartuje w konkurencjach seniorskich, natomiast Wiktoria w konkurencjach juniorskich. Obie nasze zawodniczki to podopieczne trenera AKT Samuraj Gniezno Senseia Andrzeja Zarzecznego (5 Dan). Trzymamy kciuki za dobre wyniki i czekamy na dobre wieści z dalekich Włoch.

Szczegóły można znaleźć na stronie

https://www.facebook.com/profile.php?id=100064088529785

AKT Samuraj Gniezno

Galeria zdjęć

Aleksandra Politowicz Wiktoria Łuczyńska
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności